MË TË LEXUARAT

Serbia synon të rrisë eksportin në Kosovë, për një vit shet...

Zëvendëskryeministri serb, Rasim Ljajiq, njëherit edhe ministër i Tregtisë, Turizmit dhe Telekomunikimit, duke folur për gjetjen e një zgjidhje të përhershme mes Prishtinës dhe...

Tifozët e “përzënë” Panuccin nga deklarata pas ndeshjes (VIDEO)

Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci u bë gati për të folur, pas ndeshjes për mikrofonin e Supersport. Por tekniku i Shqipërisë nuk është lejuar nga...

EKONOMI

Ministri Hasani premton 3.5 milionë euro investime në Malishevë

Ministri i Ministrisë për Tregti dhe Industri, Bajram Hasani, me bashkëpunëtorë kanë qëndruar sot në Malishevë, ku janë takuar me kryetarin e Komunës së...

Banka e Anglisë optimiste për ekonominë e Mbretërisë së Bashkuar

Sipas analistëve, politikat e reja të Bankës së Anglisë mund të zgjasin më shumë në dhënien e shenjave pozitive në ekonominë e Mbretërisë së...

SPORT

Mediat në Shqipëri: Kombëtarja katastrofë, Shqipëria e Panuccit në errësirë

Mediat në Shqipëri kanë “kryqëzuar” kombëtaren pas humbjes së thellë të pësuar nga Ukraina. Kombëtarja shqiptare nuk arriti të këndellej pas humbjes së pësuar nga...

Tifozët e “përzënë” Panuccin nga deklarata pas ndeshjes (VIDEO)

Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci u bë gati për të folur, pas ndeshjes për mikrofonin e Supersport. Por tekniku i Shqipërisë nuk është lejuar nga...

SHOWBIZ

NA NDIQNI

728FansLike
0FollowersFollow
0FollowersFollow
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

SHQIPONJA+

TEKNOLOGJI

KUZHINA

SHËNDETËSI