MË TË LEXUARAT

Dy plumba për dhëndrin – 70 vjeçari shtiu me armë zjarri...

Gazeta Insajderi merr vesh se gjuajtja e sotme me armë zjarri para Gjykatës Themelore në Pejë ishte bërë ndaj dhëndrit për shkak të dhunës...

Haxhiu ia kujton Thaçit kur para dy viteve thoshte se brenda...

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Albulena Haxhiu, i ka kujtuar presidentit të vendit Hashim Thaçit, kur ai para dy viteve kishte deklaruar se Kosova do...

EKONOMI

Ministri Hasani premton 3.5 milionë euro investime në Malishevë

Ministri i Ministrisë për Tregti dhe Industri, Bajram Hasani, me bashkëpunëtorë kanë qëndruar sot në Malishevë, ku janë takuar me kryetarin e Komunës së...

Banka e Anglisë optimiste për ekonominë e Mbretërisë së Bashkuar

Sipas analistëve, politikat e reja të Bankës së Anglisë mund të zgjasin më shumë në dhënien e shenjave pozitive në ekonominë e Mbretërisë së...

SPORT

“Messi mund ta ndryshojë ndeshjen brenda një sekonde, është më i...

Lionel Messi mund ta ndryshojë ndeshjen brenda një sekonde prandaj edhe është më i miri i të gjitha kohërave, sipas bashkëlojtarit të tij, Ivan...

Liga e Kampionëve kthehet këtë javë, kjo është forma e 16...

Gara më e fortë në botë për klube, Liga e Kampionëve, kthehet në këtë javë, pas një pauze prej më shumë se një muaj. Goal.com...

SHOWBIZ

NA NDIQNI

725FansLike
0FollowersFollow
0FollowersFollow
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

SHQIPONJA+

TEKNOLOGJI

KUZHINA

SHËNDETËSI