Tifozët e “përzënë” Panuccin nga deklarata pas ndeshjes (VIDEO)

Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci u bë gati për të folur, pas ndeshjes për mikrofonin e Supersport.

Por tekniku i Shqipërisë nuk është lejuar nga tifozët, të cilët kanë mbetuar të zhgënjyer nga humbja dhe e kanë detyruar të largohet për të mos dhënë intervistë.

https://vidnews.net/video/1528042291430?utm_source=insporti.com&utm_medium=logo&utm_campaign=player-controller-logo