Vidal, prioritet i verës për mesfushën e Mourinhos

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka vendosur si prioritet transferimi në verë mesfushori i Bayern Munichut, Arturo Vidal.

Special One dëshiron të krijoj një ekip të frikshëm të Unitedit për sezonin e ardhshëm dhe tashmë ka etiketuar disa nga ta.Njëri nga prioritet kryesore për Mourinhon padyshim se është mesfushori kilian i Bayernit, Vidal, të cilin e do në Old Trafford.